Krkoška s Kubíkovou ovládli Ostravu a stali se vítězi celé série Czech - Polish Friendship Tour!

04.05.2024

Celá série Czech - Polish Friendship Tour 2024 je u konce! Série česko-polských turnajů, které se zúčastnilo celkově 75 hráček a 72 hráčů z obou zemí, vyvrcholila na finálovém turnaji v Ostravě. Kateřina Kubíková ovládla část turnaje děvčat a stala se celkovou vítězkou celé série. V turnaji téměř nezaváhala. Jedinou třísetovou bitvu svedla se svou deblovou partnerkou Denisou Dudlovou, která v konečném pořadí celé série skončila na fantastickém druhém místě. Bronzovou příčku zaujala Beata Marešová.

Králem Ostravy se stal rovněž český hráč Šimon Krkoška ze Studénky. Bez ztráty jediného setu porazil všechny své soupeře a s velkým náskokem více než 20 bodů se stal se celkovým vítězem celé série. Jeho deblový partner z TK Sparta Praha Adam Zikmund se umístil na konečném druhém místě a na třetí příčce se umístil hráč TK Slavia Plzeň Benjamín Řehoř.

Všem vítězům gratulujeme ke skvělým sportovním úspěchům a děkujeme našim partnerům polskému Ministerstvu sportu a turistiky, Moravskoslezskému kraji a městu Ostrava za dlouholetou podporu série česko-polských turnajů.