Dramat w finale w Bytomiu! Cykl czesko - polskich turniejów zdominowały Přikrylová i Tejerina.

2022-09-26

Czech - Polish Friendship Tour w Bytomiu, finał dziewcząt zdominowała Veronika Navrátilová, która pokonała Kristýnę Přikrylová 6:1 6:4. Ale nawet drugie miejsce w Bytomiu nie pozbawiło Přikrylovej pierwszego miejsca w klasyfikacji generalnej w całym cyklu czesko-polskiej trasy przyjaźni, a ona może świętować tytuł pierwszego roku całej trasy.

Jak przywykliśmy z całej trasy, w finale chłopców spotkali się Błażej Krzysko i Sebastian Tejerina. Pojedynek tych dwóch utalentowanych polskich chłopców miał wyłonić zwycięzcę całego cyklu czesko-polskiego Friendship Tour 2022. Spodziewano się wspaniałej walki między tymi dwoma rywalami. Ostatecznie było lepiej dla Sebastiana Tejeriny, który pokonał Krzyska w dwóch setach 6:2 6:4 i tym samym został zwycięzcą całej trasy.

Dziękujemy wszystkim zawodnikom, którzy wzięli udział w całej trasie i jednocześnie gratulujemy wszystkim zwycięzcom.